KAKTÜS BAHÇE GİZLİLİK SÖZLEŞMESİ

Bu beyan kaktusbahce.com'un gizlilik politikasını içerir. kaktusbahce.com web sitesini ziyaret ederek aşağıdaki şartları ve kuralları uygulamayı kabul etmiş sayılmaktasınız.

kaktusbahce.com üyelik aşamasında ve daha sonrasında sizden bazı kişisel bilgilerinizi talep eder. Kişisel bilgilerinizin korunması ve gizliliğinizin sürdürülebilmesi kaktusbahce.com ekibi olarak önceliğimizdir. Bu nedenle vermiş olduğunuz bilgiler Üyelik Sözleşmesi'nde belirtilen kurallar ve amaçlar dışında herhangi bir kapsamda kullanılmayacak, üçüncü şahıslarla paylaşılmayacaktır.

Tüm sistem web tabanlı olduğundan kullanıcıların zahmetsizce tanınması ve veri güvenliğinin hızla onaylanabilmesi için kullanıcıların web tarayıcılarına "cookie" adı verilen veriler gönderilmekte ve müşteri bilgisayarlarında saklanan bu cookieler belli aralıklarla güncellenerek en uygun sistem performansı sağlanmaktadır.

kaktusbahce.com üyesi olduğunuz andan itibaren aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır
Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dahil gerekli tüm mali bilgileri içerir.

Kişisel Bilgilerinizin Güvenliği
kaktusbahce.com'a verdiğiniz tüm bilgiler kesinlikle gizli tutulacaktır.Kişisel bilgileriniz konusunda ne kadar hassas olduğunuzun bilincindeyiz.Bu bilgiler hiçbir şekilde satılmayacak ya da paylaşılmayacaktır.

Veri Paylaşımı
kaktusbahce.com yukarıda sözü edilen kişisel içerikli bilgiler dışındaki genel kullanıcı bilgilerini,verdiği hizmetleri daha verimli kılmak, müşteri memnuniyetini en yüksek seviyede tutabilmek amacıyla analiz ederek yorumlamak ve seçkin iş ortakları ile paylaşmak hakkını saklı tutar. Ayrıca bu bilgileri kaktusbahce.com tarafından değerlendirilerek ürün güncellemeleri, indirim duyuruları ve özel teklifler amacıyla kullanabilir.
kaktusbahce.com , güvenliğiniz için bilgilerinizin doğrulunu kontrol etme hakkına sahiptir

kaktusbahce.com'da yayınlanan hiçbir yazı veya grafik üçüncü kişiler tarafından izinsiz kullanılamaz. Bu sitede yer alan içerik materyali ya da fonksiyonalite, başka mecralarda yayınlanamaz.
Dizgi ve sistem hatalarından meydana gelen fiyat yanlışlıklarından kaktusbahce.com sorumlu değildir.
kaktusbahce.com üyelik iptal işleminizi uyelik@kaktusbahce.com adresine e-mail göndererek gerçekleştirebilirsiniz.
kaktusbahce.com'a aşağıda yer alan iletişim bilgilerinden ulaşabilirsiniz.

Fevzi Çakmak Mah. Duyar Sk. 1-4 20 Pendik/ İSTANBUL
Tel: (539) 500 25 56