ÖDEME ve TESLİMAT PROSEDÜRÜ

*www.kaktusbahce.com'da ödemelerinizi Havale/ EFT ile para transferi ve kredi kartı sanal pos uygulamaları ile gerçekleştirebilirsiniz.

* Sitemizde güvenliğiniz için sanal pos ile yapılan ödemelerinizi sadece 3D Security Sistemi ile yapabilirsiniz. 3D Security sistemi hakkında detaylı bilgi almak için bankanızla iletişime geçebilirsiniz.

*Sitemiz dilerseniz kart bilgilerinizi paylaşmadan, kolayca ve güvenli bir şekilde  Garantipay uygulaması ile ödeme yapmanıza olanak sağlayan altyapıyı desteklemektedir.

Detaylı bilgi için; https://eticaret.garanti.com.tr/GarantiPay.aspx

*Havale/ EFT ile ödemede sepet onayınız esnasında karşınıza sipariş numarası çıkacaktır Size verilmiş olan sipariş numarasını lütfen kayıt ediniz. 

*Sipariş Numaranızı lütfen para transferinde açıklama kısmında belirtiniz. İşleminizde açıklama kısmına sipariş no - ad soyad yazmanız gerekmektedir. "Sipariş Numarasını" eksiksiz ve doğru olarak yazmanız ödemenizin onaylanmasını ve siparişinizin hazırlanmasını hızlandıracaktır.

*Havalenizi yaparken lütfen "Hesaba Havale" seçeneğini kullanınız.

*Havale bilgilerini girerken IBAN numarası ve Alıcı Bilgilerini doğru yazmanız çok önemlidir

 

*Ürüne dair ödeme  sipariş numarası ile banka hesabında görüldükten sonra kargo çıkışınız yapılacaktır. Siparişlerin işleme alınma zamanı, siparişin verildiği an değil, kredi kartı hesabından gerekli tahsilatın yapıldığı ya da havalenin-eftnin banka hesaplarımıza ulaştığını belirlediğimiz andır Sizinle üyelik e-mail adresiniz üzerinden iletişime geçilip kargo süreci bilgilendirmesi de yapılmaktadır. 3 (üç) gün içerisinde ödemesi yapılmayan siparişler herhangi bir bildirim yapılmaksızın iptal edilir

Ödeme ve Teslimat Şartları

*kaktusbahce.com tüm siparişlerinizi, yasaların gerektirdiği şekilde irsaliyeli fatura eşliğinde teslim edecektir. Ürün fiyatları KDV dahil-hariç ve TL olarak ifade edilmiştir.

*Sipariş bedeline seçtiğiniz ürünün/ürünlerin desilerine bağlı olarak kargo ücreti eklenir.

Kargo bedellerinin belirlenmesi:

Kargo bedelini belirleyen üç parametre vardır.

  1. Seçtiğiniz ürünlerin toplam ağırlığı. (Her bir ürünün veritabanında kayıtlı olan ağırlığı kullanılarak toplam ağırlık sipariş sürecinde otomatik olarak hesaplanmaktadır.)
  2. Paketinizin teslim edileceği yer.
  3. Türkiye içi gönderilerde seçtiğiniz teslimatçı firma. (Şu an sadece PTT Kargo firması ile çalışılmaktadır (PTT Kargo'ya http://www.ptt.gov.tr adresinden ulaşabilirsiniz.)

*Sipariş sürecinde kargo firması ve ücret seçenekleri adres aşamasından sonra kargo sayfasında bildirilmektedir. Şu kadar ki, satış anında yürüttüğümüz ve/veya www.kaktusbahce.com'da şartlarını ilan ettiğimiz kampanyaların sonucuna bağlı olarak söz konusu kargo ücretinin tamamını ya da bir kısmını tarafınıza yansıtmayabiliriz

*Ayrıca firmamız dağıtımı yapılamayacak olan bölgelere çiçek siparişini göndermeme hakkına sahiptir, bu durumlarda mutlaka müşteriye bilgi verilmektedir.

*Teslimatlar kesinlikle sitemizden verilen online siparişte belirtilen adres neresi ise oraya  yapılacaktır, sipariş teslimatının belirtilen adreste yapılamaması durumunda (eğer yanlış veya eksik ise ) yeni verilecek adrese mesafeye göre ulaştırma bedeli alınacaktır.

* İsimli veya isimsiz gönderilen çiçeklerde alıcının çiçeği kabul etmemesi halinde, ücret iade edilmez, çiçeklerin alınmaması durumundan dolayı çıkacak herhangi bir hukuki durumdan dolayı www.kaktusbahce.com sorumlu değildir

*Sipariş verirken fatura bilgilerinde isim ve adres kısmını lütfen boş bırakmayınız. Yasal olarak fatura oluşturulduğundan bu bilgilerin gerçekliği şartı aranır ve sorumluluk üyeye aittir. Çiçeğinizin daha çabuk ve rahat teslimat yapılabilmesi için, sipariş formunda bulunan yerlerin eksiksiz ve tam doldurulması gerekmektedir. Adres eksiklik ve yanlışlıklarının , teslimatın aksamasına sebep olacağı, unutulmamalıdır. Mümkün olan tarif bilgilerinin belirtilmesi uygundur.

*Firmamızdan satın aldığınız ürünler, 1 ile 4 iş günü içerisinde kargoya verilir. Gönderiler PTT Kargo güvencesi ile, kapalı kutuda, içinde ne olduğu belli olmayacak şekilde paketlenerek yapılmaktadır

PAKETLEME

*Paketteki bitkiler stoklara bağlı olarak ürün fotoğrafında görünenden farklı olabilir Ancak aynı özen gösterilerek seçilip kargolanan bitkilerde sadece mevsimsel görüntü farklılıkları olacaktır.

Tüm sorularınız için bize info@kaktusbahce.com'dan ulaşabilirsiniz.

*Satın aldığınız ürünlerle ilgili iade talepleriniz, siz değerli müşterilerimizi mağdur etmemek adına 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve mesafeli sözleşmeleri uygulama esas ve usulleri hakkında yönetmelik hükümleri gereğince belirlenmiş "Ürün İade ve Ürün Değişim Prosedürü" çerçevesinde değerlendirilmektedir.